fotokonst konst piQmo

Vi behöver minska vårt lager med fotoverk

27 april 2018

Till sommaren skall piQmo flytta ut ur lokalerna på kommendörsgatan 28 pga av en stamrenovering. Det betyder att vi måste minska vårt lager och ger våra kunder möjlighet att köpa verk till mycket bra priser på signerade och numrerade fotoverk

Vi har ett stort utbud fotografiska verk på lager som vi behöver minska inför utflytten som sker i slutet av juli. Söker du något fint till väggen hemma så har du chans nu. Vi rekommenderar att ni kommer förbi och bläddrar bland verken. Ni kan även kontakta mig direkt om ni har frågor eller vill lägga undan verk som ni vet finns inne. Flera av fotoverken har varit på mässa, utlånade till stylister eller tidningar vilket också ger er möjlighet till än bättre priser.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply